Shitet Apartament te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Shitje 146,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2099
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 80 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 146,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Apartament te Komuna e Parisit ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura teper cilesore dhe i projektuar me arkitekt . Pallati eshte i pozicionuar ne rruge kryesore . Apartamenti ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library

Prona të ngjashme