Apartament shitje 3+1, Kodra e Diellit 2 , Tirana

Per Shitje 260,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2105
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 156 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 260,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 3+1,Rezidenca e Diellit 2.
Apartamenti ka siperfaqe te konsiderueshme, perbehet mga 3 dhoma gjumi, sallon ndenjeje dhe kuzhine.
Pamja qe ofrohet nga ballkoni perfshin gjithe zonen.
Ballkon masiv, plotesisht i shrytezueshem per barbecue ose festa private .
Per cdo informacion mund te na telefononi ne 0684073990

Prona të ngjashme