Shitet apartament 3+1,rruga "Loni Ligori" , Tirana

Per Shitje 118,971 €

Karakteristikat

  • ID: REA2141
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 132.19 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 118,971 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1,rruga "Loni Ligori"
Apartamenti gjendet ne katine 3, ne faze ndertimi.
Lagjia eshte e aksesueshme me te gjitha facilitetet dhe e qete per familje.
Ndertimi eshte shume cilesor dhe cmimi konkurrues .
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990

Prona të ngjashme