Vile individuale ne Green Coast Residences , DHERMI

Per Shitje 550,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2153
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 348 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 550,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Të pozicionuara në linjën e 4-të.
Vilat Individuale janë mishërimi i stilit bashkëkohor me pamje nga deti, karakterizuar nga panoramat e bukura të rivieres se jugut.

Tipologjia e viles eshte 2 kate objekt me sipërfaqe ndërtimi prej169.02 m2, sipërfaqe parcele 348.15 m2, verande 10.75 m2, me post parkimi të përfshire prej 47.45 m2.

Organizohet ne:
Kati 0 :sallon, dhomë ngrënie-gatimi, 1 tualet dhe verandë.
Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe ballkon.

Hyrja e vilës arrihet nga kati i parë.
Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni ne 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea
  • View to Mountain

Prona të ngjashme