Jepet vile me qira ne Palase, Green Coast. , DHERMI

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2111
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 241 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet vile me qira ne Palase, Green Coast.
Vila eshte e mobiluar me te gjitha facilitetet e nevojshme. E dizenjuar per pushime verore/dimerore, perfshin 3 dhoma gjumi, sallon, tualet.
Ka pishine dhe verande, te cilat e bejne akoma me shume atraktive, per familjare te cilet kane femije te vegjel .
Ndodhet ne nje nga pozicionet me te mira, nga veranda e se ciles shihet pamja relaksueuese e detit.
Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990/ [email protected]

Prona të ngjashme