VILA ELITARE PËR SHITJE, VIJË E PARË NË GREEN COAST PALASË, DHERMI

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2456
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 318.2 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 5

Përshkrim

Kemi vila elitare për shitje, në Green Coast, vijë e parë.

Vila është 2 katëshe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 318.2m2 dhe sipërfaqe parcele 970.3m2 e cila organizohet në:
-Katin 0: 3 dhoma gjumi ku secila ka tualetin e saj personal; 1 depo/garderobë
-Katin 1: Dhoma e ndjenjes së bashku me kuzhinën dhe ambientin e ngrënies; 1 dhomë gjumi së bashku me tualetin personal dhe garderobën; 1 tualet të Lavanterinë; 2 Veranda të bollshme; 2 poste parkimi si dhe pishinë private.

Vilat ndodhen në një nga vendet më të preferuara për pushim të rivierës Shqiptare. Green Coast Village është një nga komplekset me cilësinë më të lartë të jetesës dhe me një arkitekturë bashkëkohore ku mund të shijoni një pamje fantastike të bregdetit të Palasës.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme