VILE INDIVIDUALE, GREEN COAST RESIDENCES , DHERMI

Per Shitje 580,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2154
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 340 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 580,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

E pozicionuar në rreshtin 2-të,
vila karakterizohet nga pamja e detit dhe e malit.
Tipologjia e viles eshte 2 kate:
Siperfaqe ndertimi 151.42 m2,
Verande 9.23m2,
Parkim 37.41 m2.
Truall prej 310.78 m2
Organizohet ne:
Kati 0 :sallon, dhomë ngrënie-gatimi, 1 tualet dhe verandë.
Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe ballkon.
Vend parkimi i dedikuar për dy poste.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni ne 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme