Shitet apartament 3+1 Komuna e Parisit Komuna Parisit, Tirana

Per Shitje 216,832 €

Karakteristikat

  • ID: REA2160
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 141 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 216,832 €
  • Cmimi/m2: 1540€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një kompleksi shumë cilësor, në ndërtim në një nga zonat më të aksesueshme dhe më të lakmueshme të Tiranës.
Sipërfaqja totale: 140.80m2

Cilësi të tjera:
• Cilësi e lartë punimesh
• Hapësira të gjelbërta dhe pedonale
• Hapësira të dedikuara për fëmijët, por jo vetëm
• Fasada të termoizoluara
• Organizim banese bashkëkohore

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme