SHITET APARTAMENT 2+1, KODRA E DIELLIT , Tirana

Shitur 135,177 €

Karakteristikat

 • ID: REA2173
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 131 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 135,177 €
 • Cmimi/m2: 1030€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 105.4m2 dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën.
Apartamenti është pjesë e një prej rezidencave më të preferuara të Tiranës, siç është Kodra e Diellit.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme