Shitet apartament 4+1+2 tek "Lion Park", rruga e Elbasanit rruga Faik Konica, Tirana

Per Shitje 3,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2239
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 336 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 3,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet super apartament te "Lion Park", me siperfaqe totale 336.85 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne:

1 ambjent ndenje dhe kuzhine se bashku;
4 dhoma gjumi,
2 tualete,
1 ambjent garderobe,
lavanteri,
depo,
ballkoni qe rrethon te gjithe dhomat e apartamentit.

Apartament ndodhet ne katin e 5-te te banimit me nje super pamje nga Parku i Tiranes.
I gjithe apartamenti eshte i mirorganizuar nga planimetria dhe i menduar me detaje per privatsine e personave qe do jetojne ne kete apartamet. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri cilesor i pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme