Apartament për shitje te KOMUNA E PARISIT RRUGA HASAN ALLA, Tirana

Per Shitje 2,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2359
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,100 €
  • Cmimi/m2: 2100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën ,dhomë gjumi,tualet e ballkon .
Sipërfaqe totale 70,2 .
Ndodhet ne katin e 4-rt me orientim nga veriu .
Apartamenti është pjesë e një prej komplekseve më të reja e elitare të zonës .
Pallati është ndërtim I vitit 2023 me ashensor ,fasadë të ventiluar ,dritare me xham trifletësh e cila bën të mundur termoizolim perfekt të ambjenteve të banimit.

Apartamenti jepet dhe për qera ne vlerën 400 euro /muaj.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme