Okazion , apartament 1+1 në shitje ,në zonën e Astirit. Astir Unaza e Re, Tirana

Shitur 880 €

Karakteristikat

  • ID: REA2367
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 68 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 880 €
  • Cmimi/m2: 880€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Okazion , apartament në shitje ,në zonën e Astirit .

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68,30 m2 bruto dhe ndodhet në një nga komplekset më të bukura të zonës, buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.
Është i pozicionuar në katin e 7-të me një tipologji 1+ 1 dhe organizohet në një ambient ndenje të bollshëm, kuzhinë, një korridor shpërndarës, dhomë gjumi, ballkon, tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme