Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thatë Liqeni i Thate, Tirana

Per Shitje 189,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2461
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 189,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 prane Liqenit te Thate me nje siperfaqe 140m2 ne nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit.

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje ambient pritje se bashku me kuzhinen, si dhe 2 tualete e 3 ballkone.
Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht dhe ndodhet ne katin e 7-te te banimit ne nje lagje te qete dhe te mire.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme