Vile individuale per shitje ne Palase, Green Coast. PALASË, DHERMI

Per Shitje 1,200,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2508
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 480 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Vile individuale per shitje ne Palase, Green Coast.

Vila eshte e mobiluar me te gjitha facilitetet e nevojshme. E dizenjuar per pushime verore/dimerore, e cila organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon se bashku me kendin e gatimit, 2 tualete. Gjithashtu vila disponon nje oborr te bollshem, dhe 2 poste parkimi. Ndodhet ne nje nga pozicionet me te mira, ne rradhen e 1-rë, nga veranda e se ciles shihet pamja relaksuese e detit.

Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990/ [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme