VILË PËR SHITJE, TEK GJIRI I LALËZIT Gjiri Lalzit, Durrës

Per Shitje 495,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2646
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 175.55 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 495,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet vila në San Pietro, me një sipërfaqe totale ndërtimi 175.55 m2 dhe, vila organizohet në 2 kate si më poshtë:

-Kati 0: Verandë, 1 Dhomë ndjenje së bashku me këndin e gatimit; 1 Tualet;
-Kati 1: 3 Dhoma gjumi; 1 Tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme