Apartament me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1814
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 110 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni i cili ofron pamje piktoreske te qyteti . Me pas dhoma e dites ben shperndarjen te nje nga dhomat e gjumit . Dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i investuar me firnitura te cilesise premium . Eshte pjese e nje ndertimi te ri i cili eshte i ndertuar sipas standarteve te larta europiane . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme