SHITET APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT , Tirana

Shitur 83,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2190
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 50 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 83,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50m², ndodhet në katin e 2-të të një pallati në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë.

Apartamenti organizohet në:
-1 dhomë gjumi;
-1 tualet;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti është i sapo investuar dhe i pa banuar më parë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • School

Prona të ngjashme