Shitet apartament 2+1, Rezidenca Oasis pranë Unazës së Re. rruga "Feizi Himzo", Tirana

Per Shitje 1,250 €

Karakteristikat

  • ID: REA2356
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,250 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Oasis. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me nje siperfaqe prej 104.04 m2 i cili organizohet ne 1 ambjent ndenje; dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me kualitet te larte. Gjithashtu kompleksi ofron te gjitha sherbimet qe i duhen komunitetit,


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme