Okazion! Apartament 2+1 në shitje, në zonën e Astirit Astir Unaza e Re, Tirana

Per Shitje 880 €

Karakteristikat

  • ID: REA2368
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 112 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 880 €
  • Cmimi/m2: 880€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në fazë ndërtimi ne zonën e Astirit buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.

Me një sipërfaqe totale prej 112 m2 , organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë , 2 tualete.
Apartamenti jepet dhe me mundësi kreditimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme