Ambient me qira në bllok rruga Nikolla Tupe, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2525
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 134 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient me qira ne bllok me siperfaqe 134 m2. Zyra ka nje organizim qe ndahet ne 3 ambjente dhe 2 tualete me 2 ballkone, 3 kondiconer.

Ambienti ndodhet ne katin 1-re te je pallati te mire administruar me nje vendodhje perfekte ne bllok ne rrugen Nikolla Tupe me pamje nga rruga kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme